pianex

Innowacyjność

Ciągle rozszerzamy swoje możliwości inwestując w nowoczesny park maszynowy i udoskonalając proces produkcyjny.

pianex

Tradycja

Pianex to firma rodzinna, gdzie wiedza i umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

pianex

Ekologia

W Pianex dbamy o środowisko, dlatego nigdy nie wyrzucamy odpadów, a przetwarzamy je.

O Pianex

Od 1998 roku produkujemy wysokiej jakości włókniny oraz wypełnienia poliestrowe. Dzięki rzetelności zaufało nam już wielu odbiorców w Polsce i za granicą. Ciągły rozwój i inwestycje zarówno w maszyny, jak i zasoby ludzkie pozwoliło nam rozbudować nasz zakład o dodatkowe ciągi produkcyjne i przestrzeń magazynową. Nasza siedziba składa się już z trzech doskonale wyposażonych hal produkcyjnych, a na nasz park maszynowy składają się urządzenia najlepszych producentów.

W najbliższej przyszłości planujemy dalszą modernizację zarówno samej przestrzeni produkcyjnej i jej wyposażenia, dzięki czemu będziemy mogli dostarczać jeszcze lepsze wyroby. Nasze włókniny i wypełnienia to najwyższej klasy wyroby charakteryzujące się nie tylko doskonałą jakością, ale także faktem spełniania europejskich norm. Naszym celem jest stworzenie bezkonkurencyjnie najlepszych produktów na rynku i dostarczanie ich w przystępnej cenie.

Nasze przywiązanie do jakości pociąga za sobą rozwój technologii pro ekologicznych. Dzięki udoskonaleniu naszej gospodarki zarządzania odpadami udało nam się praktycznie wyeliminować powstawanie odpadów w procesie produkcji.

Zawsze jesteśmy otwarci na klienta, dlatego zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie dane pozwalające skontaktować się z nami.

  • Jakość 100%
  • Terminowość dostaw 99%
  • Ekologia 100%
  • Zadowolenie klientów 99%

Bądźmy w kontakcie

Napisz do nas
pianex

Dysponujemy własnym transportem, dlatego nasze dostawy zawsze docierają na czas!

Pianex