pianex

Innowacyjność

Ciągle rozszerzamy swoje możliwości inwestując w nowoczesny park maszynowy i udoskonalając proces produkcyjny.
pianex

Tradycja

Pianex to firma rodzinna, gdzie wiedza i umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie.
pianex

Ekologia

W Pianex dbamy o środowisko, dlatego nigdy nie wyrzucamy odpadów, a przetwarzamy je.

Producent filcu Pianex

Firma Pianex to producent filcu z ponad 20-letnim doświadczeniem. Od 1998 roku nieprzerwanie dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości produkty: włókniny i wypełnienia poliestrowe. Dysponujemy niezwykle trwałymi materiałami takimi jak geotekstylia. Korzystamy z najnowszych technologii, produkując filc, który znajduje zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki. Stawiamy na ciągły rozwój, efektywne szkolenia naszych pracowników oraz inwestycje w nowoczesne maszyny. Modernizujemy nasze hale produkcyjne, wprowadzamy nowe rozwiązania, idziemy z duchem czasu, biorąc udział w Programie Innowacyjna Gospodarka.

Jedyny taki producent filcu

Nowoczesne myślenie

Ciągle rozszerzamy swoje możliwości, inwestując w nowoczesny park maszynowy i udoskonalając proces produkcyjny.

Tradycyjne rozwiązania

Pianex to firma rodzinna, kierująca się tradycyjnymi wartościami. Przekazujemy wiedzę i umiejętności z pokolenia na pokolenie. Jesteśmy z Państwem od ponad 20 lat!

Ekologiczne podejście

Jesteśmy odpowiedzialni za środowisko, dlatego w Pianex kładziemy nacisk na produkcję z zachowaniem proekologicznych standardów. Nie wyrzucamy odpadów – przetwarzamy je.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Ciągły rozwój i inwestycje zarówno w maszyny, jak i zasoby ludzkie pozwoliło nam rozbudować nasz zakład o dodatkowe ciągi produkcyjne i przestrzeń magazynową. Nasza siedziba składa się już z trzech hal produkcyjnych, wyposażonych w nowoczesne maszyny.

W najbliższej przyszłości planujemy dalszą modernizację zarówno samej przestrzeni produkcyjnej i jej wyposażenia, dzięki czemu będziemy mogli dostarczać jeszcze lepsze włókniny. Wypełnienia i szarpanki, które proponujemy to najwyższej klasy wyroby charakteryzujące się nie tylko doskonałą jakością, ale także faktem spełniania europejskich norm. Naszym celem jako nowoczesnego producenta filcu jest stworzenie bezkonkurencyjnie najlepszych produktów na rynku i dostarczanie ich w przystępnej cenie.

  • Jakość 100%
  • Terminowość dostaw 99%
  • Ekologia 100%
  • Zadowolenie klientów 99%

Bądźmy w kontakcie

Napisz do nas
pianex

Dysponujemy własnym transportem, dlatego nasze dostawy zawsze docierają na czas!

Pianex